Військові поховання
Братська могила на Осокорках
/

Осокорки у роки Другої світової війни – село Дарницького району м. Київ, розташоване на лівому березі Дніпра. Нині це мікрорайон столиці.

За різними джерелами встановлено, що на території Осокорків після визволення столиці України від гітлерівців розміщувалося кілька поховань воїнів Червоної армії, полеглих восени 1943 р.

Нині відомо, що в межах мікрорайону Осокорки розміщена одна братська могила, у якій похоронені 3 червоноармійці 364-го стрілецького полку 71-ї стрілецької дивізії 38-ї армії Воронезького фронту.

Упокоєні на території Осокорків воїни – уродженці Російської Федерації. Михайло Степанович Баженов і Сергій Якович Захаров загинули 29 вересня 1943 р. на території села, Василь Іванович Гавриленко– 20 вересня 1943 р. біля с. Гора Бориспільського району Київської області.

2020 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.