Цикл занять «Вислови лідерів» у музейній школі «Покоління Next»

На восьми заняттях учні дізнаються історії найвпливовіших держав-учасниць Другої світової війни, розглянуть шляхи становлення лідерів епохи та те, як вони впливали на світ навколо. Додатковим бонусом будуть квести, дебати, настільні ігри та створення власних проектів. Готові до подорожі музейними залами?

Коли: кожної неділі о 14:00

Вартість: 40 гривень одне заняття

Для малозабезпечених родин та осіб з інвалідністю – безкоштовно

Тривалість заняття півтори години.

Довідки та реєстрація за телефоном: +38 (044) 285 94 52

Детальний розклад занять:

НІМЕЧЧИНА

«Чим грандіозніша брехня, тим легше готові в неї повірити»

Адольф Гітлер – художник, злий геній, фюрер. Як йому вдалося переконати населення повірити в ідеї нацизму? Ілюстрацією до розповіді стануть уривки з фільму Лені Ріфеншталь «Тріумф волі».

США

«Де б не був порушений мир, світ скрізь опиняється під загрозою»

Франклін Рузвельт – письменник, філателіст, президент. Бойові шляхи, якими пройшов «Kilroy». Перегляд та обговорення мультфільму «Дональд Дак – обличчя фюрера».

ФРАНЦІЯ

«Франція програла битву, але вона не програла війну»

Шарль де Голль – патріот, генерал, президент. Франція: від почуття гумору до патріотизму. Згадаємо письменника й авіатора Антуана де Сент-Екзюпері. Створимо комікс про пригоди Маленького принца на війні.

СРСР

«Смерть одного – трагедія. Смерть мільйонів – статистика»

Йосип Сталін – семінарист, тиран, вождь. Сталінський режим. Що приховується за яскравою обгорткою? Осмислити питання, що обговорюватимуть, допоможе гра-квест «Дорогами війни».

ЯПОНІЯ

«У японській мові немає ієрогліфа «капітуляція»

Хірохіто – Боголюдина, імператор. Самурай, хто ти? Дізнаємося про долю останнього бійця японської армії та його «Школу природи», розробимо власний проект.

ІТАЛІЯ

«Усе в державі, нічого поза і проти держави»

Беніто Муссоліні – бунтар, репортер, дуче. Чому саме Італія стала «колискою» фашизму? На основі цитат із «Божественної комедії» Данте підготуємо власну промову, яка перенесе в роки війни.

ФІНЛЯНДІЯ

«Нові часи – нові обов’язки. Проте, як і раніше, всі основні питання вирішуються залізом і кров’ю»

Карл Маннергейм – солдат, маршал, президент. Від поразки до поразки, або як Фінляндія зберегла державність у полум’ї Другої світової війни. Зіграємо у гру «Передбачення минулого».

ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

«Ніколи не здавайтесь!»

Вінстон Черчилль – літератор, «хранитель нації», прем’єр-міністр. Монархія і війна. Про що нам могла б розповісти королева Єлизавета II? Зіграємо в інтерактивну гру «Скриня часу». Завершимо чаюванням за класичною англійською традицією.