Територія Меморіалу відкрита

18 травня в Міжнародний день музеїв вперше після призупинення прийому відвідувачів чекаємо на гостей. З огляду на послаблення карантинних заходів ми поновлюємо доступ на територію Меморіалу й до виставки бойової техніки та озброєння. Цього дня експозиція просто неба працюватиме безплатно.

Ви зможете оглянути зразки бронетанкової та авіаційної техніки, гармат і реактивних установок, морської зброї ХХ ст., пройтися скульптурною галереєю, побачити чашу Вогню Слави й композицію «Форсування Дніпра», помилуватися скульптурою «Батьківщина-мати» та лівим берегом міста з головної площі Музею.

А ще до Вашої уваги – аудіоекскурсія територією Меморіалу за допомогою ресурсу izi.travel або для Android та iOS.

Закликаємо зберігати дистанцію та дотримуватися правил перебування у громадському місці під час карантину.

Графік роботи:

Пн – Пт – від 10:00 до 18:00. Каса відчинена від 10:00 до 17:30