Новини
П'ять років війни

П'ять років війни на Сході України... П'ять років щоденних екскурсій по виставці «Український Схід» і розповідей про найболючіше – сучасну війну. П’ять років нових свічок пам’яті за загиблими в експозиції. І щоразу біль і розпач ятрять наші серця й розривають душу, бо найбільше бажання – мир в Україні – усе ще лишається актуальним. Проте ми не втомлюємося знову і знову молитися за мир у нашому домі та докладати максимум зусиль для здійснення цієї найзаповітнішої мрії.

Днями у стінах Верховної Ради України створена виставка «Україна. Реалії сучасної війни». Три експозиційні кластери розповідають про основні віхи російської окупації територій України: «Крим. Анексія», «На лінії вогню», «Донбас. Руїна». Представлені унікальні артефакти, щойно привезені з «гарячих точок», світлини не лише відомих фотокореспондентів, а й рядових бійців. Проект має на меті донести світовій спільноті інформацію про події на Сході України, розповісти про російську збройну агресію, ситуацію в окупованому Криму та на Донбасі, боротьбу нашого народу за суверенітет і незалежність Української держави.

Ця виставка – черговий крок до перемоги, хоча б на інформаційному фронті…

2020 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.