Ніч у музеї
До Міжнародного дня музеїв

Запрошуємо всіх охочих відвідати унікальну програму «Ніч у музеї». 16:00 – зустріч із героєм виставки «Родинна пам'ять про війну. Есеї». 17:00 – зустріч із героєм виставки «Український Схід. На лінії вогню». 18:00, 19:00, 20:00 – перформанс «Грані війни». Предмети з фондів музею: листи, щоденники, спогади – оживуть і розкажуть про драму під назвою «війна». Голосами артефактів стали студенти Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого.

Лунатимуть історії прикордонника Івана Старостіна – учасника перших прикордонних боїв із 22 червня 1941 р.; Ніни Герасимової – дівчини, яка мешкала в Києві на вулиці Володимирській та все побачене записувала у свій щоденник; Семен Марченка – диктора на радіо; Лідії Гоянюк – полоненої Аушвіцу, членкині ОУН та інших.

Новий музейний перформанс «Грані війни» – результат співпраці науковців музею з творчою молоддю, небайдужою до вітчизняної історії. Запрошуємо відвідати дійство, яке відбувається лише раз на рік.

Час проведення: 16:00 – 21:00

Головна експозиція музею