Щедрівочка щедрувала…
Новорічні свята в музеї тривають

До музею завітали щедрувальники – вихованці гімназії «Потенціал», що в Оболонському районі м. Києва.

За народними повір’ями, чим більше різдвяних пісень лунало в домі, тим щасливішими будуть його жителі. Віра в чудодійну силу слова надає впевненості в тому, що побажання колядників здійсняться і рік буде успішним. Тому в кожному будинку їх трепетно чекають, хочуть, щоб вони обов’язково завітали та принесли із собою святковий настрій і веселощі.

Для співробітників музею школярі, як справжні актори, презентували захоплюючу різдвяно-новорічну виставу, у якій поєднали всі найцікавіші святкові розваги. Тут і водіння кози, і гостини Меланки, переодягання, жарти, засівання. Позитив переповнював.

Знайомі з дитинства колядки та щедрівки – «Нова радість стала», «Добрий вечір Тобі, Пане Господарю», «Щедрий вечір», виконані дзвінкими дитячими голосами, створили святкову атмосферу родинного затишку й подарували кожному чудовий настрій та незабутні враження. Юні гості отримали «дохід» – солодкі подарунки та частування в музейному кафе.

Одними з перших діти долучилися до Міжнародної акції музейного селфі, що проводилася сьогодні в музеї. Вони із захватом скористалися можливістю зробити чудові фото на спеціально облаштованих локаціях і з улюбленими експонатами.

Музейний колектив щиро вдячний маленьким гостям за щирі побажання та приємні емоції. Нехай мрії здійснюються!