День захисника України

З нагоди Дня захисника України запрошуємо відвідати Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Музейна програма:

10:00, 13:00

авторська екскурсія Володимира Кримінського «Український визвольний рух. Перша половина ХХ століття»*

12:00, 14:00, 16:00

спеціальна екскурсія виставковим проектом «Український Схід». Проводить Олександр Очеретяний**

* Вартість 30 грн з особи для студентів, школярів та учнівської молоді навчальних закладів України; 50 грн з особи для дорослих.

** Вартість 10 грн з особи для учнів навчальних закладів України; 20 грн з особи для студентів навчальних закладів України; 50 грн з особи для дорослих.

День відкритих дверей