«СВОЇ. РАЗОМ»
Зустріч із Народними Героями України

У програмі:

• 13:00–13:30 – згадаємо тих, хто віддав життя, захищаючи наш суверенітет і незалежність. Відвідаємо «Мартиролог загиблих» у брамі Печерської фортеці ХVIII ст. (вул. Лаврська, 24).
  • 13:30–13:45 – екскурсія територією Меморіалу та перехід до Національного музею історії України у Другій світовій війні.
  • 13:45–14:30 – знайомство з новим музейним проектом «Український Схід» (головна експозиція) та спілкування з Народними Героями України.
  • 14:30–15:00 – чаювання в музейному кафе.
  • 15:00– 16:00 – знайомство з виставкою «Україна. Незакінчена війна…» до 80-х роковин початку Другої світової війни (2-й поверх).
  • 16:00–18:00 – концерт «СВОЇ. РАЗОМ» за участю поета Дмитра Лазуткіна, музиканта Бориса Севастьянова (Харків), учасників проектів: «Тимчасова назва» Антона Ізмайлова та Володимира Улаховича, Лесі Рой та гурту «Телері» (концертна зала).

Дитяча програма:

• 14:00–16:00 – майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки, урок музейної школи «Покоління NEXT» (Дитячий центр музею).

Подарунок від партнерів:

• Ознайомлення з Музеєм «Становлення української нації» для Народних Героїв України та їхніх родин (західний бік монумента «Батьківщина-мати»).

Початок о 16:00

Участь у зустрічі для Героїв України, Народних Героїв України, ветеранів АТО/ООС безкоштовна

Решта категорій відвідувачів – за вхідним квитком до Музею