День знань

Традиційно до Дня знань музей підготував подарунок своїм найактивнішим відвідувачам – тим, для кого розпочинається навчальний рік. Цього разу ми запропонували школярам взяти участь у музейному фестивалі цікавих історій #STORIES.

Територію Меморіалу й головну експозицію заполонили дитячі сміх та гамір. У складі 35 команд понад 900 учнів почули розповідь про унікальні життєві історії учасників Другої світової війни, яких немає у шкільній програмі. А далі на них чекали неймовірні пригоди, квест і подарунки.

Локації квесту були розміщені по всій території Меморіалу, тож дітям знадобилися фізична сила та витривалість. Швидко й дотепно вони долали ключові станції вказаного на схемі маршруту, щоб виконати завдання й дістатися фіналу. Для цього їм потрібні були знання, кмітливість та креативність. Школярі змагались у вмінні зробити найбільш творче фото, вивчали найвідоміші вислови історичних діячів часів Другої світової війни, перевіряли свої знання з географії та навички з ідентифікації культурних пам’яток світу, відкривали для себе секрети військової уніформістики й грали в старовинні японські ігри та міні-гру на основі сигнальних морських прапорів.

Виконувати завдання було легко й цікаво. У фіналі на дітей чекало додаткове задоволення – участь у розіграші ексклюзивних призів. Школярі піднімалися на оглядові майданчики монумента «Батьківщина-мати», залазили до середини літаків часів Другої світової та «холодної» війн, отримали сертифікати на проведення музейної історичної настільної гри «2364», тематичних фотосесій, уроку з циклу музейної школи «Покоління NEXT» та мовного клубу «Speaker», відвідування зустрічі Клубу історичного кіно. Завдяки сприянню наших партнерів, діти залюбки відвідали музей «Становлення української нації» та із захватом переглядали VR-ролики в окулярах віртуальної реальності від компанії RightWay.

Школярі, вчителі, батьки та музейники дістали яскраві враження. Ми розпочали цей навчальний рік разом і завжди раді бачити нашу молодь у Меморіалі.