Новини
День знань
/

У теплий сонячний осінній день музей історії України у Другій світовій війні приймав гостей. Територію Меморіалу та головну експозицію заполонив сміх та гамір дитячих голосів. У складі 34 команд понад 1100 школярів змагалися між собою у швидкості, кмітливості та інтелекті, щоб здобути найкращий результат в особливому інтерактивному квесті «Україна – Світ: ниті історії». Ця програма підготовлена науковцями музею спеціально до Дня знань. Вона відкрила для школярів цілий спектр нових знань та умінь.

Учасники отримали схему маршруту та відправилися на ключові станції – ті самі «ниті історії», які під час Другої світової війни пов’язали Україну з такими країнами, як США, Канада, Японія та Велика Британія.

На ключових станціях школярі долали виклики, які стали чудовим вступом та підготовкою до майбутнього навчального року. Локації квесту розміщувалися по всій території Меморіалу, тож діти мали змогу детально вивчити виставки та відкрити для себе не бачені раніше куточки музею.

Унікальні завдання цілковито захоплювали увагу учасників, які складали історичні пазли, по-новому розуміли процеси українського державотворення, вивчали найвідоміші висловлювання політиків часів Другої світової війни, випробовували свої знання з географії України та світу, отримували знання з військової уніформістики та вправлялися в японській каліграфії. Завдяки невтомним та наполегливим науковцям музею виконання завдань проходило легко та цікаво, при цьому були враховані можливості та інтереси кожної вікової групи школярів.

Крім цього, у фіналі на дітей чекало додаткове задоволення – участь у розіграші ексклюзивних призів. Школярі піднялися на оглядові майданчики скульптури «Батьківщина-мати», здійснили фотосесію із професійним фотографом, відвідали кіносеанс американського короткометражного фільму 1942 р. «Der Fuehrer’s Face» та смакували незвичайним чаєм «толерантності».

Між учасниками квесту також було розіграно 6 сертифікатів на екскурсійну подорож на телеканали «1+1», «ZIK» та «UA: суспільне».

Школярі дістали колосальні враження. Вони висловили бажання завітати до музею ще не один раз. Водночас співробітники та науковці отримали неймовірний заряд емоцій та енергії, які використають для створення нових освітніх та інтерактивних проектів у цьому навчальному році.

2020 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.