Розклад і ціни
Головна експозиція та оглядова екскурсія «Україна. Війна. Власна пам’ять»

Головна експозиція розгорнута в 16 залах та налічує понад 17 тис. експозитів.

Оглядова екскурсія «Україна. Війна. Власна пам’ять» розповідає про героїзм, звитягу, жертовність і трагедію народу України в період Другої світової війни. Висвітлює загальні події війни та окремі історичні факти. Проводиться у залах головної експозиції для груп до 30 осіб. Тривалість 1год 30хв.

Освітні проекти для різних категорій відвідувачів допоможуть цікаво та з користю провести час у музеї. Детальніше ознайомитися можна тут.

 

Дні відкритих дверей:

9 травня та 14 жовтня

1 вересня (для учнів та студентів)

1 жовтня (для людей похилого віку)

 

Вт-Нд - працює з 10:00 до 18:00

Каса відкрита до 17:00

Понеділок - вихідний

 

 

Підйоми на оглядові майданчики

«Екстрим» – 91,0 м

Підйом доступний для відвідувачів, які досягли 18-річного віку. Передбачає фізичні навантаження, обов’язкову наявність спортивного взуття та зручного одягу. Відбувається в супроводі інструктора.

Працює за умови гарної погоди (t °С від + 5 до +30), без опадів та сильних поривів вітру.

Вартість підйому 200 грн з особи.

«Краєвид» – 36,6 м

Підйом доступний для різних вікових категорій відвідувачів, крім дітей дошкільного віку (до 6 років). Проводиться в супроводі екскурсовода. Оглядовий майданчик розміщений по колу підніжжя скульптури. Зі східної та західної сторін знаходяться військові біноклі з 30-кратним оптичним збільшенням, які дають можливість помилуватися краєвидами Києва.

Працює за умови гарної погоди (без опадів)

Вартість підйому 50 грн з особи.

 

Підйоми на оглядові майданчики замовляються в касі музею та здійснюються за чергою.

 

Вт-Нд - працює з 10:00 до 17:30. Каса відкрита до 17:00

Понеділок - вихідний

Експозиція «На чужих війнах»

Експозиція «На чужих війнах» розгорнута в трьох залах та налічує близько 5 тис. експозитів. Оглядова екскурсія «На чужих війнах» розповідає про наших земляків, які, перебуваючи в лавах Радянської армії, упродовж майже півстоліття брали участь у локальних війнах та збройних конфліктах, виконуючи так званий «інтернаціональний обов’язок». Проводиться для груп до 20 осіб. Тривалість 1год 30 хв.

 

Працює з 10:00 до 18:00

Каса відкрита до 17:30

Понеділок, вівторок — вихідні

 

Виставка бойової техніки та озброєння

Експозиція виставки бойової техніки та озброєння розгорнута на відкритому майданчику Меморіального комплексу та налічує 65 зразків бойової техніки та озброєння ХХ ст.

На виставці експонуються: бронетанкова техніка, гармати та реактивні установки, зброя Військово-Морського флоту, бронетранспортери та авіаційна техніка.

 

Пн-Нд - працює з 10:00 до 18:00

Каса відкрита до 17:30

 

 

Наш ексклюзив

Гелікоптер Мі-24

Поруч із будівлею експозиції «На чужих війнах» розміщені зразки важкої військової техніки часів СРСР. Серед них – гелікоптер Мі-24 (код НАТО – "Hind"), який використовувався для підтримки наземних дій піхоти, зокрема під час війни в Афганістані.

Ви можете побувати в кабіні Мі-24, відчути себе військовим пілотом та учасником повітряного бою, запис якого лунає в машині.

Літак Лі-2

З’явився в 1942р. у Ташкенті на базі пасажирського літака ПС-84 (1939р.), створеного за зразком американського "Douglas" DC-3. У роки війни мав багатоцільове використання: забезпечення військ, партизанів, мешканців оточених міст, транспортування представників уряду СРСР. Саме на такому літаку з Москви до Берліна був доставлений Акт капітуляції Німеччини.

Ви можете побувати в кабіні літака, відчути себе пілотом, штурманом або радистом. У пасажирському салоні – переглянути документальні кінострічки.

Винищувач МіГ-23

Багатоцільовий винищувач МіГ-23 (код НАТО – "Flogger" ("Cikar") призначений для знищення повітряних цілей удень і вночі, у простих і складних метеоумовах, а також в умовах активних і пасивних перешкод. Свій перший політ здійснив 10 квітня 1967р. Застосовувався майже в усіх арабо-ізраїльських війнах, в Ефіопії, Анголі та Афганістані.

Ви можете побувати в кабіні літака та відчути себе пілотом.

 

Вхідна плата 5 грн

 

Пн-Нд - працює з 10:00 до 18:00. Каса відкрита до 17:30

 

Музейні крамниця та кафе

У головному корпусі працює музейна крамниця, в якій на відвідувачів чекає розмаїття музейних сувенірів: музейні видання, плакати, листівки, сувенірні тарілки, магніти тощо.

/

У головному корпусі працює музейне кафе. Зігріваючись запашною кавою або чаєм з лісовими ягодами, Ви неодмінно згадаєте про щось важливе та особливе. А смачна свіжа випічка нагадає смак дитинства.

Рекреаційна зона

У головному корпусі біля музейного кафе міститься рекреаційна зона. У затишній атмосфері, зручно влаштувавшись на м’яких диванах, Ви можете перепочити, скористатися Wi–Fi, поділитися приємними враженнями, а також сфотографуватися на згадку біля макета авіаносного крейсера «Київ». Приємного відпочинку!

  Дорослі Студенти Учні
Вхідна плата 20 5 3
Оглядова екскурсія 60 40
Оглядова екскурсія іноземною мовою 100
Сімейний квиток (вхідна плата та оглядова екскурсія) 50 (до 5 осіб)
Аудіогід 50
Фото 30
Відео 50
  Дорослі Студенти Учні
Вхідна плата 10 5 3
Оглядова екскурсія 20 10
Оглядова екскурсія іноземною мовою 50
Фото 30
Відео 50
  Дорослі Студенти Учні
Вхідна плата 5 3 1
Екскурсія 10
Екскурсія іноземною мовою 50
Фото 30
Відео 50
Вашу заявку відправлено!
2018 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.