Заняття для дітей та підлітків
Цикл занять вихідного дня, що містить низку нестандартних уроків для дітей та підлітків. Зустрічі відбуваються щонеділі впродовж двох місяців. Говорити просто про складні речі, зацікавити дітей світовою історією - це наше кредо, якому ми вірні.
Тривалість занять – 1.20 хв. Кількість учасників – до 15 осіб. Вартість одного заняття – 30 грн, вартість абонемента – 240 грн з особи. Заняття стартують 21 січня 2018 року. Замовити участь у програмі можна у зручний для Вас день і час за телефоном (044) 285-94-52.
Програма для дітей 8 – 11 років «Символи і знаки»
Оскільки у віці 8 – 11 років діти легко засвоюють нові знання через образи, ми розробили програму пізнання світової історії через символи та знаки, що використовувалися в період 1939 – 1945 рр. Цикл занять складається з 8 уроків (упродовж 8 тижнів). Діти розглядатимуть такі символи та знаки: ГОЛУБ І ЖУРАВЛИК, МАК, ВЕДМІДЬ, ТРИЗУБ, ЗІРКА ТА СВАСТИКА, ЗІРКА ДАВИДА, «OST», «VICTORY». Дослідження минулого відбуватиметься в ігровій формі з використанням музейних ресурсів та відеоматеріалів. Наприкінці кожного заняття передбачена інтерактивна складова, у ході якої діти матимуть час для самовираження. На фінальному занятті – врученням дипломів та дружнє чаювання.
замовити
Програма для підлітків 12 – 14 років «Відомі вислови лідерів країн – учасниць Другої світової війни»
Відомо, що в підлітковому віці підвищується здатність до абстрактного мислення та практичного використання знань, тому ми пропонуємо вивчення світової історії через аналіз відомих висловів лідерів країн-учасниць Другої світової війни. Упродовж 8 занять підлітки зможуть зануритися в атмосферу НІМЕЧЧИНИ, СРСР, США, ЯПОНІЇ, ІТАЛІЇ, ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, ФІНЛЯНДІЇ та ФРАНЦІЇ часів Другої світової війни. Вони познайомляться з лідерами цих держав та їхніми найвідомішими висловами, намагатимуться з’ясувати, чому саме ці слова «народилися» і стали «крилатими» в той час. Інтерактиви, навчальні ігри і творчі завдання допоможуть закріпити нові знання. На фінальному занятті – врученням дипломів та дружнє чаювання.
замовити
Вашу заявку відправлено.