Тематичне відео
Пам’ять про жертв Голокосту

27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Він започаткований на спомин про звільнення 27 січня 1945р. радянськими військами в’язнів нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау (м. Освенцим, Польща).

Упродовж тижня в музеї відбувалися пам’ятні заходи: уроки толерантності, презентації художніх творів Зіновія Толкачова із серії «Освенцим» і «Квіти Освенцима» та цифрової музейної колекції «Україна. Київ. Бабин Яр». Співробітники Меморіалу взяли участь у Х щорічному круглому столі «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти», організованому Українським центром вивчення історії Голокосту (м. Київ), та презентували освітні музейні програми на Міжнародному освітньому семінарі «Освітні програми у музейному просторі», що відбувся на базі Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Музею «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» (м. Дніпро). В основі тематичного відеоролика – малюнки Зіновія Толкачова та фотографії з фондозбірні музею.

Остарбайтери

м. Київ, вул. Лаврська, 24
+38 (044) 285-94-52
info@warmuseum.kiev.ua
2016 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено.
Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.