Читати on-line

Іван Даценко: науково-популярне видання (З музейного досьє)

Історія Героя Радянського Союзу льотчика-бомбардувальника родом із Полтавщини, який став легендарним вождем індіанського племені в далекій Канаді.

Читати видання

Кузьма Дерев’янко: науково-популярне видання (З музейного досьє)

2 вересня 1945 р. від імені Радянського Верховного Головнокомандування Герой України генерал Кузьма Дерев’янко підписав Акт про капітуляцію Японії, яким поставлено останню крапку в Другій світовій війні.

Читати видання

Григорій Малинко: науково-популярне видання (З музейного досьє)

Зазнавши семи поранень на фронтах Другої світової війни, він зміг повернутися до повноцінного життя, стати зіркою українського спорту та виховати плеяду молодих спортсменів.

Читати видання

Олександр Стебель: науково-популярне видання (З музейного досьє)

Історія героїзму талановитого воїна-професіонала, командира берегової батареї, яка під час німецько-радянської війни упродовж 106 діб наганяла жах на флот противника.

1946–1947. Голод в Україні. Збірник спогадів

Роботи учасників музейного конкурсу історичних робіт на тему: «Життя після перемоги: голод в Україні у 1946–1947 роках» та свідчення, зібрані краєзнавцем-меценатом М.М. Гичем.