Зустріч із родинами загиблих Народних Героїв України
До Дня захисника України

Національний музей історії України у Другій світовій війні відкрив мультимедійний проект, присвячений загиблим у боях за незалежність і територіальну цілісність України. Мартиролог розміщено під склепінням Московської брами ХVІІІ століття, яка свого часу була південним в’їздом до Печерської фортеці. Через неї проходила Стара Наводницька дорога, що вела до Москви. Саме звідти в ХХІ столітті прийшла в Україну війна, яка день за днем забирає життя наших найкращих громадян.

На сьогодні Мартиролог містить 3 222 прізвищ та портретів загиблих військовослужбовців з усіх силових відомств України, волонтерів та громадських активістів, долі яких обірвала підступна війна. Є серед них й імена Героїв України та Народних Героїв України.

Запрошуємо сім’ї, друзів загиблих та всіх небайдужих для вшанування Героїв сучасності у Національний музей історії України, де 14 жовтня виняткову експозицію покажуть родичам загиблих воїнів.

Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника України – це не тільки священна нагода ще раз подякувати й помолитися за спокій наших полеглих побратимів, а й можливість поспілкуватися й підтримати їхні родини.

У програмі:

12:00 Ушанування пам’яті полеглих Героїв під склепінням Брами, де розміщено Мартиролог загиблих у боях за незалежність і територіальну цілісність України на східних теренах (вул. Лаврська, 24).

13:00 Презентація виставкового проекту «Український Схід» (вул. Лаврська, 27).

14:00 Тепла зустріч у колі небайдужих, концертна програма (кінолекційна зала).

Участь у заході безкоштовна.

Місце зустрічі: Головна експозиція музею

Початок о 12.30

2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.