Музейна платформа історика

Акція «Вісла» – останній акорд у трагічному українсько-польському протистоянні 1940-х рр.

28 квітня 1947 р. – комуністична влада Польщі почала акцію «Вісла» з виселення українців Лемківщини, Посяння, Підляшшя та Холмщини на території західної та північної Польщі. Примусової депортації зазнали близько 150 тис. українців.

Про ті буремні трагічні події та їхні наслідки поговоримо з деканом історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктором історичних наук, професором Іваном Патриляком.

Початок о 14.00

Місце зустрічі: головна експозиція

м. Київ, вул. Лаврська, 24
+38 (044) 285-94-52
info@warmuseum.kiev.ua
2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.