ІV Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!»

21 вересня 2017 року до Міжнародного Дня миру під гаслом «Разом за мир: повага, безпека та гідність для всіх» відбудеться ІV Конгрес юних посланців миру «Усім світом – за мир!»

Час та місце проведення: 21 вересня 2017 року з 15.00 до 17.30 у Національному музеї історії України у Другій світовій війні за адресою: вул. Лаврська, 27.

Організатори Конгресу: спеціалізована школа №85 міста Києва, школи-учасники проекту Асоційованих шкіл ЮНЕСКО за підтримки Федерації всесвітнього миру, Національного музею історії України у Другій світовій війні, Федерації молоді за мир, Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Учасники Конгресу: представники міжнародного громадського руху «Діти – посли миру», Посли миру, представники міжнародних організацій, державних установ, київські освітяни, школярі, батьки.

Мета проведення: залучення молодих людей з інноваційним баченням до процесів формування концептуальних засад оновлення міжнародних миротворчих інститутів, відзначення почесним званням «Юний Посол Миру» активних учасників «Школи миру».

На цьогорічному Конгресі будуть презентовані миротворні проекти, що впроваджувались у школах протягом року.

Щороку з нагоди відзначення Міжнародного дня миру Організація Об'єднаних Націй закликає всі народи світу згадати їхню загальну людську природу і об'єднатися, щоб побудувати майбутнє, вільне від боротьби. Організація Об'єднаних Націй закликає всіх нас дотримуватися обіцянки глобального припинення вогню, ведення військових дій та відмови від насильства протягом цієї доби.

Громадський рух «Діти – посли миру» - активно діючий рух юних лідерів, які навчаються та водночас просувають у суспільство ідею загального миру на Землі через взаємний діалог, співпрацю та консолідацію зусиль з відповідною активною громадянською позицією. Рух було започатковано 22 вересня 2014 року на першому Міжнародному конгресі юних посланців миру за ініціативи представників Корпусу юних послів миру спеціалізованої школи № 85 міста Києва. Концепція та Декларація громадського руху були схвалені міжнародною конференцією «Історичні витоки української миротворності» (24 жовтня 2014 року).

З інформацією про Конгрес та міжнародний громадський рух «Діти посли миру» можна ознайомитись за посиланнями: https://www.youtube.com/watch?v=SPHr_RAKb9I&t=15s та https://www.youtube.com/watch?v=OQlzikHCLlQ&t=44s

Реєстрація на конгрес знаходиться за посиланням

2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.