Воркшоп «Тримай мене»

Толерантність, терпимість до свого ближнього, повага людської гідності та прав є запорукою існування кожного цивілізованого суспільства. Прагнути до цих ідеалів – це прагнути до прогресу. Наша місія у ХХІ столітті – зробити усе для того, щоб в жодній країні світу не попиралися права людини, особистості, щоб жодні національні, релігійні, культурні відмінності не стали підставою для переслідування, приниження або насильства над людиною. З історії ми знаємо, що так було не завжди. Не так давно минули страшні роки, коли люди вбивали собі подібних лише тому, що вони іншої національності чи віросповідання.

У музеї відбудеться чергове навчання у Школі Миру – молодіжний воркшоп «Тримай мене», під час якого згадають події Голокосту, коли нацисти намагалися знищити увесь єврейський народ. Ми побачимо приклад Праведників народів світу – людей, які, ризикуючи своїм життям, рятували інших у роки гонінь.

Також учасників чекає командне завдання, на якому постануть справжні дилеми: рятуватися самому чи разом? Бути командою чи кожен сам за себе? Допомогти ближньому чи подбати про власний успіх? Вони на власному досвіді зможуть переконатися, як непросто часом відповісти на ці запитання, а тим паче, коли на кону стоїть власне життя. Опісля – обговорення результатів воркшопу, обмін думками про побачене, почуте й пережите.

Насамкінець учасники разом приготують чай толерантності та почастують смачними пиріжками із музейного кафе.

Посилання на сайт партнерів Школи Миру: peace-school.org.ua

Участь у заході за наявності вхідного квитка

Початок о 15.00

2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.