Офіційні візити

У ці сонячні, хоч і прохолодні травневі дні музей продовжують відвідувати гості з різних країн світу. Нині до музею завітали відразу дві офіційні іноземні делегації – Королівства Саудівська Аравія та Турецької Республіки, для яких наші колеги провели цікаві екскурсії головною експозицією музею й показали виставковий проект «Український Схід». Гостям розповіли про нинішню гірку війну на Сході України та роль українського народу в Другій світовій війні.

Свої враження від почутого іноземці залишили в книзі відгуків: «Ми, дипломатична делегація із Саудівської Аравії, відвідали сьогодні інформативний, елегантний і високохудожній музей. Виражаємо подяку адміністрації музею. Ми у великому захваті від мужнього духу українських солдатів і народу. І сподіваємося, що мир буде завжди превалювати між народами і культурами по всьому світу».

Наш музей завжди відкритий для гостей із різних куточків світу. Основна мета – показати світові роль України в подіях Другої світової війни, донести пам'ять про звитягу та жертовність її захисників.

м. Київ, вул. Лаврська, 24
+38 (044) 285-94-52
info@warmuseum.kiev.ua
2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.