Музейна школа «Покоління NEXT»

Сьогодні відбулося заключне заняття нашої музейної школи «Покоління NEXT».

Вихованці старшої групи опинилися в Лондоні саме в розпал битви за Британію. Вони дізналися, як жили мільйони британців під постійними німецькими бомбардуваннями, як щодня готувалися до масованих газових атак противника, отримували їжу й одяг по картках, іноді жили в підземці британського метро та в бомбосховищах, змайстрованих на своєму подвір’ї. Про це та багато іншого розповіла у своєму радіовиступі тоді ще 13-річна принцеса, а в майбутньому королева Великобританії, Єлизавета ІІ.

Нескореність британців перед усіма загрозами, негараздами й викликами війни уособив своєю постаттю Сер Уїнстон Черчилль – прем’єр-міністр Великобританії. Його коронне «Ніколи, ніколи не здавайтесь!» стало лейтмотивом для Великобританії, її солдатів та громадян і допомогло не тільки вистояти, а й перемогти у Другій світовій війні.

Діти з молодшої групи дізналися про загальновідомий знак – «VICTORY», символ перемоги. Заняття розпочалося з невеличкої екскурсії, під час якої куратор Ганна Тарасенко акцентувала увагу на важливих подіях Другої світової війни періоду 1943 – 1945рр. Для закріплення отриманих знань діти власноруч виготовили знак «VICTORY» з паперу. Родзинкою уроку стало знайомство мовою жестів та вивчення цією мовою власних імен. Вивчене діти змогли продемонструвати на екрані. На завершення вихованці обох груп узяли участь у справжньому традиційному англійському чаюванні.

Час від першого заняття минув надзвичайно швидко, і сьогодні куратори обох груп із радістю вручили дипломи дітям – першим випускникам музейної школи «Покоління NEXT». Учні старшої групи здобули ступінь знавця історії європейських країн ХХ століття, а молодшої – ступінь знавця історичних символів.

У вересні розпочинається наступна серія занять музейної школи «Покоління NEXT». Слідкуйте за нашими анонсами.

2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.