Виїзна лекція

У липні 2014р. українські бійці визволили від російсько-терористичних військ чималу кількість окупованої території Сходу України, зокрема міста Слов’янськ, Краматорськ, Сєвєродонецьк і Лисичанськ. Ці перемоги надали впевненості українському народу та показали, що наші вояки мають сили та потенціал для того, щоб долати добре підготовленого та оснащеного агресора.

Нині з того моменту минає три роки. Фахівці з Озброєння Збройних сил України звернулися до колективу Національного музею історії України у Другій світовій війні з пропозицією спільно відзначити цю подію. Як наслідок – 24 липня відбулася виїзна лекція провідного екскурсовода Олександра Очеретяного «Бої за визволення Донбасу від російсько-окупаційних військ у липні 2014 року».

Підготовка та проведення цього заходу для музейника повсякчас супроводжувалися почуттям величезної відповідальності за належне представлення збереженої пам’яті про мужніх людей – героїв-сучасників. У ході лекції слухачі згадали про перебіг ключових подій в історії сучасного українського війська, дехто думками та спогадами повернувся у недавнє фронтове минуле, адже значна частина присутніх брала участь в бойових діях під час проведення антитерористичної операції.

Музей постійно співпрацює з військовими, залучаючи численних відвідувачів до підтримки Збройних сил України в спільній боротьбі за мир.

2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.