Ялинка Бажань

Серед розмаїття музейних традицій є особливі, на які наші співробітники чекають із нетерпінням. Під час таких зустрічей трапляються дива, створюється казковий настрій. Сьогодні таке традиційне свято відбулося в нашій сімейній родині. Загадкова назва заходу – «Ялинка Бажань» неабияк заінтригувала юних гостей – дітей учасників бойових дій на Сході України, якими опікується ГО «Серця Кіборгів». Для нас це особливі відвідувачі, оскільки маленькі громадяни країни не з чуток знають про жорстокість війни, яка ввірвалася в їхнє життя та забрала батьків-захисників.

Щороку до цього свята ми готуємо щось особливе, зворушливе та незабутнє. Ось і цього разу, прослухавши цікаву розповідь про різдвяні події періоду Першої світової війни, діти із задоволенням приступили до чарівного дійства – виготовлення ялинкових прикрас. Головною оздобою стали Янголи, як символ різдвяного дива та віри в щасливе майбутнє. Діти не лише прикрасили їх яскравим декором, а й написали найочікуваніше для українців бажання: «Вимагаємо миру!»

Прикрасивши музейну Ялинку Бажань, наші гості завітали до музейного кафе, де на них чекали ароматний чай та ще один сюрприз. Розмальовування духмяного імбирного печива захопило дітей та їхніх батьків, які залюбки допомагали малечі. Ці традиційні новорічні солодощі юні гості забрали з собою, щоб почастувати своїх близьких. Проте знайшлися ласуни, які відразу спробували на смак яскраво оздоблену випічку та весело бавилися біля музейної ялинки.

Та які новорічні свята без подарунків? Про них музейники також не забули. Сподіваємося, що приємні емоції та спогади від цієї зустрічі надовго залишаться з дітьми, а їхні бажання обов’язково здійсняться!