Співучі українці

У розпал літніх канікул, незважаючи на мінливу погоду, до нашого музею з радістю приходять діти. Цього разу оглядову екскурсію головною експозицією прослухали талановиті діти-учасники зразкового художнього вокально-естрадного колективу «Шанс», які навчаються в будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва.

Після екскурсії учні разом із художнім керівником Ганною Жучковою та батьками відвідали Урок доброти. Юні екскурсанти були вражені розповідями про тварин, які в умовах війни не лише «воювали» поруч із бійцям, а й допомагали людям залишатися людьми. Особливо захоплено та емоційно діти сприйняли історію про відважних кошенят Града та Урагана, які пройшли ротацію в зоні АТО.

На завершення для всіх присутніх на території Меморіалу маленькі українці з радістю акапельно виконали прекрасну пісню «Земле дорога». Діти виявили бажання ще не раз повернутися до музею, взяти участь у інших музейних освітніх заходах та віддячити своїм талантом воїнам, які стоять на варті миру їхньої Батьківщини.

2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.