Новини
Арсенал ідей

Під дзвін мечів та вибухи повітряних кульок юні учасники проекту «Арсенал ідей» приміряли військову форму, створювали фронтові газети, складали солдатські листи-трикутники, а також виготовляли символи пам’яті – квітки маку. Саме так промайнули п’ять днів для наших співробітників у «Мистецькому Арсеналі», на креативному просторі якого поєдналися творчість дітей та дорослих, сучасні освітні та експериментальні програми, наукові інновації та сміливі мистецькі проекти.

Цього року у фестивалі брали участь 12 інтерактивних майстерень, кожна з яких запропонувала низку креативних ідей, об’єднаних загальним сценарієм, зокрема були представлені література, історія, театр, кіно, наука, музика тощо. Саме в майстерні історії розмістився наш музей. Окрім цікавого для юних відвідувачів інтерактивного простору, колектив підготував захоплюючу програму заходів та веселощів для них.

Наближаються День пам’яті та примирення і чергова річниця перемоги над нацизмом. Традиційним символом цих днів стала квітка маку, яку дівчата та хлопці виготовляли під час майстер-класу «Квітка маку – символ пам’яті». Власноруч виготовлена прикраса не лише буде викликати спогади про відвідини «Арсеналу ідей», а й про історії, почуті від музейних фахівців.

Мандруючи дорогами креативних просторів, діти уявляли себе письменниками, генералами, художниками, інженерами, вчителями… Під час інтерактивної гри «Репортер із минулого» наші гості відчули себе справжніми журналістами. Вони відбирали матеріал та фото, придумували назву газети та її рубрик, отримували схвальні оцінки головного редактора – нашого колеги.

На інтерактивній площі нашого музею було людно та весело, адже, окрім запланованих заходів, для відвідувачів проводилися заняття з виготовлення журавликів-оригамі, складання листів-трикутників, настільні ігри на військову тематику та знайомство з воєнними атрибутами солдатів.

Ці дні для наших колег промайнули як одна мить. Робоча втома була компенсована дитячими посмішками та радісними емоціями, а також цікавістю до уроків історії, про які розповідали наші співробітники. «Арсенал ідей» 2017р. лише щойно завершився, а ми вже починаємо роботу над новими цікавими інтерактивами для дітей та дорослих.

м. Київ, вул. Лаврська, 24
+38 (044) 285-94-52
info@warmuseum.kiev.ua
2016 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено.
Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.