Військові НАТО в Музеї

Упродовж декількох тижнів Україна активно готується до одного з найбільш значимих свят нашої країни – Дня Незалежності. На центральній вулиці столиці щодня проходять репетиції урочистого параду й тривають останні приготування. Цьогоріч парад є особливим, адже поруч із сучасними захисниками України крокуватимуть військові підрозділи армій десяти іноземних держав-партнерів, зокрема Грузії та дев’яти країн-учасниць НАТО. Таким чином військовослужбовці продемонструють свою підтримку і солідарність із вільною, незалежною Україною.

Нині, у День Державного Прапора України, гості із зарубіжжя, попри щільний графік тренувань, завітали до музею. Для військових із Литви, Латвії, Молдови, Польщі та Грузії були проведені оглядові екскурсії головною експозицією. Воїни дізналися про роль України у Другій світовій війні та про власних земляків, матеріали яких представлені на експозитарних площах.

Найбільш вражаючою для вояків була виставка «Український Схід», яка розповідає про сучасну війну на Сході України. Їх зворушила інформація про нових Героїв України, які творять історію незалежної держави. Тема війни для зарубіжних гостей дуже близька, адже серед них є чимало учасників збройних конфліктів в різних куточках світу.

Сподіваємося, що ознайомлення із воєнною історією України сприятиме зміцненню дружніх стосунків між нашими державами та залишить лише позитивні спогади і враження в пам’яті військовослужбовців про перебування на нашій гостинній, самобутній землі.

2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.