Музей крізь об’єктив

Колектив Меморіалу завжди радий гостям з інших країн світу. У першу чергу нас цікавить враження від експозиції та розуміння того, наскільки точно вона доносить іноземцям історичний контекст подій, зокрема вимір України в найбільшому світовому зіткненні. Враження фотохудожників є найцікавішими, оскільки вони залишаються у світлинах. Тому ми одразу із задоволенням відгукнулися на звернення голови Національної спілки фотохудожників України Едуарда Странадка прийняти в музеї групу китайських фотохудожників, які прибули до України для участі у відкритті виставки «Шовковий шлях».

Фотохудожники SHI CHUN, LING JIANG, WUXING JUN, SHUN ZHIGANG, LIANG JIAN, LIU TONG разом з українськими митцями із зацікавленням прослухали оглядову екскурсію музеєм. Вони дізналися про трагічні і криваві сторінки воєнної історії України та зафіксували найбільш вражаючі музейні комплекси й унікальні експозити. Гості також піднялися на оглядовий майданчик «Краєвид» скульптури «Батьківщина-мати» і зробили серію фотографій нашої столиці з висоти пташиного польоту.

На завершення візиту митці відзначили, що Китай та Україна мають схожу історію минулого століття, особливо це стосується періоду Другої світової війни. Саме тому біль та страждання українського народу для них зрозумілі.

На пам’ять про візит до музею вони передали нові фотографії експозиції, з якими ми із задоволенням ділимося з Вами.

2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.