Дитяче свято «Ми – діти Свободи»

Сьогодні в музеї було дуже гамірно, оскільки з нагоди Дня знань для школярів співробітники підготували справжнє свято. Не обійшлося і без невід’ємної частини навчального процесу – уроку. Але він був особливим, мав патріотичну назву та зміст – «Заради Свободи». Юні українці почули розповіді про сучасних героїв, які на східних теренах Української держави відстоюють її суверенітет, територіальну цілісність та європейський вибір. Вражаючою видалася історія про Івана Гутника-Залужного та його дідуся Івана Залужного, який відзначився в роки Другої світової війни, був командиром кулеметного взводу, а в боях на Сході України в серпні 2014 р. втратив онука. Неймовірно зацікавив дітей відомий усім святковий персонаж «Санта» – Володимир Регеша, командир тактичної групи «Санта» ДУК «Правий сектор», а також кіборг – захисник Донецького аеропорту Володимир Небір. Під час заходу відбулася презентація патріотичних пісень українських виконавців.

На головній площі Меморіалу понад тисячу дітей мали змогу взяти участь у музейних майстер-класах: виготовити квітку маку – символ пам’яті, а також журавлика, що здійснює мрії, розробити власний ескіз військового обмундирування та створити мотивуючий плакат англійською мовою.

Більшість школярів стали учасниками спортивної гри «Лабіринт» - на найшвидше проходження дистанції зі штучних перепон, площа якої 400 кв. м !!! Організатором гри виступила Федерація спортивного орієнтування України.

Найактивніші учасники свята отримали подарунки та сюрпризи. Усіх охочих представники ТМ «Квас Тарас» пригощали смачним квасом.

2017 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено. Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.