Школа МИРУ
22 лютого 2017

Щоденно ми чуємо по телебаченню, у транспорті, від сусідів та друзів: «Україні потрібен мир». Проте ми не завжди задумуємося над тим, що наша історія залежить, у першу чергу, від нас самих.

Сьогодні в музеї зібралися молоді люди, які переконані, що мир у країні та сім’ї, толерантність, демократичний розвиток країни – це справа кожного, що, лише змінившись самі, ми змінимо світ. У виставковому залі учні десяти київських шкіл та однієї з Чернігівщини разом із студентами трьох столичних вишів стали учасниками філософсько-дискусійного клубу «Школа МИРУ». Організаторами виступили UPF Ukraine / Федерація всесвітнього миру, Всеукраїнська молодіжна федерація молоді за мир, волонтери громадської організації «Поруч», а також Національний музей історії України у Другій світовій війні. З вітальним словом до молоді звернувся модератор заходу, провідний екскурсовод музею Дмитро Гайнетдінов.

Учасники проекту із задоволення поринули в роботу. Вони дружно освоювали навички тімбілдінгу, навчалися працювати в команді, а головне – вільно обмінюватися думками. Три команди обговорювали актуальні проблеми – культуру миру в сім’ї, протидію насильству, повагу до життя й гідності людини. За підсумками зустрічі школярі та студенти презентували три проекти-інсталяції, які вони власноруч і зробили за допомогою вирізок із преси.

Засідання філософсько-дискусійного клубу «Школа МИРУ» вийшло цікавим та корисним для молодих громадян України. Незабаром на них чекають нові креативні проекти.