Музейна школа «Покоління NEXT» працює

Місяці підготовки, детальні планування занять та інтерактивів, дискусії щодо тематики та хвилювання. І от, нарешті, відбулися перші заняття в музейній школі «Покоління NEXT».

До нас завітали діти різного віку, які через знайомі символи та вислови ключових гравців Другої світової війни вивчали світову історію.

Старша група через призму висловлювання А. Гітлера «Чим грандіозніша брехня, тим легше у неї повірити» дізнавалася, як нацистам удалося встановити та укріпити свою владу. Підлітки пересвідчилися, що засилля пропаганди й ідеології можуть змусити мільйони людей повірити в брехню і сліпо підкоритися волі вождя. Ще більшого запалу зустрічі додало заповнення таблиці наявних в експозиції музейних артефактів Німеччини періоду 1933 – 1945 рр., які свідчать про вплив нацистської ідеології/пропаганди на інститути сім’ї, освіти, економіки, спорту та армії.

Діти з молодшої групи вивчали символи Миру. Серед них – створений П. Пікассо білий голуб із гілкою оливи; оспівані в народі журавлі; складені японською дівчинкою Сасакі Садако паперові журавлики та сучасний «пацифік», який спочатку символізував відчай людства перед створенням ядерної зброї. Діти не лише вивчали знайомі й незнайомі символи, а й шукали їх в експозиції, малювали й навіть складали в техніці оригамі.

Перші враження – незабутні! Сподіваємося, що наступні зустрічі пройдуть не менш цікаво й захоплююче.

Чекаємо вас через тиждень, 30 квітня, у музейній школі «Покоління NEXT». Слідкуйте за оголошеннями.

м. Київ, вул. Лаврська, 24
+38 (044) 285-94-52
info@warmuseum.kiev.ua
2016 Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс. Всі права захищено.
Копіювання та використання зображень або текстів ресурсу без попередньої письмової згоди власника заборонено.