Віртуальне знайомство з музеєм

Експозиція є візиткою будь-якої музейної інституції, стрижневим осердям її практичної діяльності, важливою формою музейної комунікації.
Головна експозиція Меморіалу – результат творчих зусиль всього колективу.

Головна експозиція Національного музею історії України у Другій світовій війні розгорнута в 16 залах площею 5 тис. кв.м. Вона налічує понад 17 тис. експонатів, постійно доповнюється та вдосконалюється. Особливістю експозиційно-просторової інтерпретації змісту є подача історичного матеріалу через образи й символи. Акцентним стрижнем, що об’єднує всі зали, пов’язує їх тематично та хронологічно, є так звана «Дорога війни». Серед ключових реліквійно-образних композицій – «Стіна пам’яті», «Вдови», «Стіл тризни» та «Журавлиний ключ».

Під час перегляду віртуальної екскурсії Ви зможете дистанційно ознайомитися з частиною музейної експозиції та зануритись у події сімдесятилітньої давнини, усвідомити глибинні процеси, що відбувалися на світовій політичній арені. Віртуальний тур допоможе Вам переосмислити складну, суперечливу історію воєнної доби, долю України, яка опинилася на перехресті геополітичних інтересів та була втягнена у Другу світову війну.

Диск можна придбати за адресою:

вул. Лаврська, 27 (головний корпус музею)