Квест для індійців
/

Наш музей завжди є у списку must visit гостей міста. Нині серед відвідувачів Меморіалу є велика кількість іноземців. Учора до нас завітали екскурсанти з Індії. Це був не звичайний візит, а захопливий квест із мілітарно-історичним складником. У програмі – ідентифікація оригінального військового спорядження різних країн світу в експозиційних залах, театралізований експромт та багато інших цікавинок.

Ретельна підготовка до індивідуальної гри принесла неочікувані результати – гості були вражені. З перших хвилин вони виявили бажання не лише виконати завдання квесту, а й глибше дізнатися про історію України у роки війни, ознайомитися з музеєм і його унікальними експонатами. Учасники квесту мали змогу побачити багато цікавих артефактів із фондозбірні музею. Вони повністю поринули у атмосферу Другої світової війни.

Несподіванкою для учасників стало те, що команді музею вдалося створити ексклюзивні завдання, орієнтовані саме на відвідувачів з Індії, адже в музеї є достатньо матеріалів, пов’язаних із їхньою батьківщиною.

Особливим сюрпризом для учасників стало останнє завдання квесту. Гостям з Індії потрібно було знайти в залі Книгу відгуків почесних гостей, розпочату в день відкриття музею. На її сторінках міститься особливий для індійців відгук, який залишила Прем’єр-міністр цієї країни Індіра Ганді.

Ось так активно та цікаво проводять свій час відвідувачі Меморіалу з різних куточків світу. Для кожного з них такий візит стає незабутньою подією, яка залишає по собі приємні спогади та вражаючі фото на пам’ять.