Назавжди з нами
/

25 квітня минає 100 років від дня народження Василя Андрійовича Козлова – директора Меморіального комплексу.

Людина непересічної долі, невичерпної енергії, творчої вдачі. В усьому, що судилося йому в житті, він досяг неабияких висот.

За 25 років нелегкої служби у Прикордонних військах здолав шлях від рядового до генерал-майора, за 18, коли очолив нову для себе справу – музейництво, створив Меморіальний комплекс, сформував колектив, завдяки якому Музей і нині має імідж одного з найкращих музейних закладів країни.

Незважаючи на поважний вік, Василь Андрійович до останнього свого дня залишався сучасним і креативним, був генератором нових ідей і проектів, завжди підтримував творчу молодь, якій допомагав і довіряв.

Кажуть, що талановита людина, талановита в усьому. Мав Василь Андрійович і літературний хист. З-під його пера вийшла низка публіцистичних і художніх творів.

24 роки немає з нами В.А. Козлова, але у пам’яті тих, хто хоч раз зустрічався з ним, він залишиться назавжди мудрою людиною, далекоглядним керівником, відданим справі, якій служив.