Різдвяні сюрпризи

Найбільш очікувані новорічні свята розпочалися. Зимові канікули, кучугури снігу, ковзанка, солодощі та багато-багато подарунків – все це створює казкову атмосферу, що закарбовується в дитячій пам’яті на все життя.

Для зовсім юних відвідувачів музей підготував різдвяні сюрпризи. 22 грудня 2018 р. діти долучилися до народження справжнього дива – мультфільму. Вони не лише ознайомилися з українськими та світовими здобутками мультиплікації, а й власноруч створили анімаційні фільми. Все робили самостійно: вигадували сюжет, з різноманітних матеріалів виготовляли фігурки героїв, декорації та вправлялися в операторському мистецтві. Сюжети дитячих мультиплікацій вражають своєю строкатістю: це і боротьба добра зі злом, і примирення котика з собачкою, і заплутана, майже детективна, історія про жирафу, НЛО та… птеродактиля.

Секрети анімації юним гостям відкривав талановитий мультиплікатор Даниіл Пінько. Художник, маючи значний досвід роботи з дитячою аудиторію, допоміг маленьким відвідувачам цілковито розкрити свою фантазію, вселив віру в свої сили, надихнув на створення власного дива.

Під час заняття діти отримали море вражень. Багато з них захопилися процесом і мають намір надалі займатися мультиплікацією вдома. Вже наступного дня для вихованців музейної школи «NEXT» проводилося святкове заняття «ЯЛИНКА БАЖАНЬ».

Музейники розповідали про різдвяне перемир’я 1914 р., про те, що і під час війни трапляються дива, які вселяють віру в світле майбутнє. Ця розповідь створила особливу атмосферу любові, довіри та затишку. Малюків надзвичайно розчулила історія людей, які відмовилися від війни й об’єднались для спільного святкування Різдва. У музейному Дитячому центрі лунали різдвяні колядки, музейники частували своїх маленьких відвідувачів гарячим чаєм і запашною випічкою, а вони ділилися своїми найпотаємнішими мріями. На власноруч створених яскравих, кольорових ялинках малеча записала свої послання та бажання, які обов’язково здійсняться в Новому році. Ялинки-саморобки зберігатимуться в музеї до кінця 2019 року і обов’язково пройдуть ретельну перевірку на здійснення дитячих бажань.

Щиро вітаємо з новорічними святами! Бажаємо багато позитиву та нових вражень. До нових зустрічей у Новому році!