Музейна школа «Покоління NEXT». Старт третього сезону

21 січня 2018 р. стартував новий сезон навчання музейної школи. Перше заняття відвідало 26 юних дослідників від 6 до 14 років.

У молодшій групі тема уроку називалася «Символи Миру». Модератор Ганна Тарасенко розповіла вихованцям про Журавля та Голуба миру. Діти дізналися про значення цих символів, почули історію про тисячу журавлів та маленьку жительку Хіросими Садоко Сасакі, разом складали паперових журавликів та малювали на папері образ голуба. Наприкінці здійснили захопливу подорож експозиційними залами в пошуках символів миру.

Учасники старшої групи разом із модератором Олександром Пастернаком намагалися осягнути значення вислову А. Гітлера «Чим грандіозніша брехня, тим легше в неї готові повірити». Діти переглянули фрагменти фільму Лені Ріфеншталь «Тріумф волі», ознайомилися з плакатами, листівками, музейними артефактами того періоду. За допомогою п’яти сегментів – сім’я, освіта, економіка, спорт і армія – переконалися у всеосяжній дії нацистської пропаганди. Юні дослідники довідалися про традиції виховання в німецькій родині, систему освіти молоді, німецьке «економічне диво» та особливості праці в період нацистської диктатури, олімпіаду 1936 р. в Берліні, покликану продемонструвати світові міць і значущість нацизму, створення німецької армії. В атмосфері жвавого діалогу учасники групи намагалися зрозуміти, чому саме особистість Адольфа Гітлера стала символом Німеччини, чому цій людині вдалося утримувати під своєю владою величезні маси людей, чому йому вірили та звеличували.

Перше заняття школи «Покоління NEXT» принесло низку позитивних вражень та задоволення і юним вихованцям, їхнім батькам та організаторам проекту. Сподіваємося, що наступні зустрічі будуть не менш цікавими та захопливими!

Запрошуємо охочих долучатися.
Заняття відбудуться 4, 18 лютого; 4, 18 березня; 1, 15, 29 квітня.
Вартість – 30 гривень.