День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня у Національному музеї історії України у Другій світовій війні до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбудеться пам’ятний захід. Про масштабний етнічний злочин як вияв сталінського тоталітаризму та трагедію цілого народу у травні 1944 року розповість співробітник музею Георгій Борисов.

У кінолекційному залі покажуть історичний фільм «Хайтарма» (режисер Ахтем Сеїтаблаєв). Картина розповідає про депортацію кримських татар з рідної землі. У центрі – життєва історія військового льотчика Амет-Хана Султана. Він став очевидцем трагедії, яка не оминула і його родину.

Після перегляду – обговорення та обмін думками.

Початок о 11.00

Вхід вільний