Історія та сучасність литовського війська

До Дня Європи в кінолекційній залі музею командир навчального полку Війська Литовського, полковник Алексеюс Гейжевскіс /Aleksiejus Gaizevskis/ прочитає доповідь «Історія та сучасний стан литовського війська».

Історія від 1410 р. до сьогодення, події 1991 р., особливості реформування Збройних сил Литви після відновлення незалежності, сучасний стан війська та міжнародна співпраця, структура й оснащення, особливості навчання та підготовка литовських військових – ці та інші питання, які зацікавлять не лише фахівців, а й широку аудиторію, буде висвітлено і обговорено під час доповіді.

Захід відбудеться за участі заступника Аташе оборони Литовської Республіки Міндаугаса Бабонаса, завідувача Сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України Віктора Литвінова, керівниці мистецько-інформаційного проекту «Життя на нулі» Інни Єрмакової.

Досьє:

Полковник Алексеюс Гейжeвскіс служить у литовському війську з січня 1991 р. Брав участь у формуванні Збройних сил Литви з перших днів їх створення. Учасник трьох воєнних операцій.

Початок о 11.00

Вхід вільний