Військово-історичний турнір
/

Упродовж двох днів у музеї тривали справжні інтелектуальні баталії. Відбувався військово-історичний турнір, учасниками якого стали вихованці 26 коледжів та ліцеїв столиці. Перший міський військово-історичний батл ініціювали та провели науковці музею.

Спочатку школярі ознайомилися з експозицією, а потім зійшлися в нелегкому інтелектуальному протистоянні, де використали знання, здобуті під час екскурсії. Нашим гостям знадобилися кмітливість, спритність, ерудованість, а також вміння працювати в команді.

Учасники турніру у складі трьох команд розв’язували нелегкі завдання, пов’язані з подіями та особистостями періоду Другої світової війни. Вони відповідали на запитання, відгадували вислови відомих діячів, намагалися впізнати їх за фотографіями, працювали зі зразками зброї та уніформи армій країн-учасниць Другої світової війни. З особливим зацікавленням підлітки брали участь у конкурсі на знання музичних творів воєнного часу.

Модератор турніру Дмитро Гайнетдінов, завідувач відділу музею, залучив до змагання і глядачів у залі, які своїми правильними відповідями підтримували команди та активно вболівали за них. І у перший, і у другий день батлів команда-переможець лише на 2 бали випередила своїх конкурентів. Найактивніші глядачі, які перемогли в спеціальному конкурсі, після закінчення інтелектуального змагання приєдналися до команд. Усіх учасників нагородили пам’ятними дипломами. Потім вони милувалися містом з оглядового майданчика «Краєвид».

Сподіваємося, що такі інтелектуальні турніри стануть доброю традицією для музею та об’єднають ще більше ерудованої творчої української молоді.