Анонси
Відкритий методологічний семінар-практикум «Український визвольний рух 20-50-х рр. ХХ ст. у музейному просторі»

15 березня 2018 р. в головній експозиції Національного музею історії України у Другій світовій війні відбудеться відкритий методологічний семінар-практикум для викладачів історії «Український визвольний рух 20-50-х рр. ХХ ст. у музейному просторі». Разом із гостем заходу – доктором історичних наук, деканом історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Іваном Патриляком – науковці музею Олександр Білоус і Володимир Третяк розглянуть актуальні питання місця Українського національно-визвольного руху 20-50-х рр. ХХ ст. у вітчизняній концепції Другої світової війни, а також обговорять особливості висвітлення цієї теми музейними засобами.

Запрошуємо всіх охочих до активної участі.

Початок о 10.00