Семінар-практикум для викладачів предмета «Захист Вітчизни»

14 лютого 2018 р. у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбудеться семінар-практикум для викладачів предмета «Захист Вітчизни» професійно-технічних навчальних закладів м. Києва – «Презентація подій Революції Гідності та війни на Сході України як складова виховного процесу нової генерації українців». Співорганізаторами заходу виступили: Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс; Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності; Нагородна Рада ордена «Народний Герой України»; Міська методична секція викладачів предмета «Захист Вітчизни» професійно-технічних навчальних закладів м. Києва; Державний професійно-технічний навчальний заклад «Київське вище професійне училище машинобудування та комп’ютерно-інтегрованих технологій».

У програмі: презентація музейних освітніх програм; ознайомлення з роботою Нагородної Ради ордена «Народний Герой України»; представлення сценарію уроку патріотизму «Ми – діти Свободи!» та обговорення актуальних питань виховання нової генерації українців в умовах сучасних викликів.

Початок о 10.00

Реєстрація за телефоном: 099 450 77 10, 044 285-94-52