Семінар-практикум для викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін

13 квітня 2018 р. у головній експозиції Національного музею історії України у Другій світовій війні відбудеться семінар-практикум для викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін навчальних закладів м. Києва «Українська Друга світова: актуальні візії». Виховання нової генерації українців в умовах сучасних викликів – актуальне питання для музейників та освітян.

У програмі зустрічі науковці музею пропонують:

• обговорення ролі музейної педагогіки у викладанні історії;
  • музейний погляд на сучасну війну крізь призму виставки «Український Схід»;
  • презентацію музейного проекту з історії УПА «За край і волю, за нації долю!»;
  • презентацію музейних освітніх програм як форму комунікації з молодіжною аудиторією.

Запрошуємо всіх охочих до активної участі.

Початок о 15.00

Вхід вільний