Анонси
Семінар-практикум. «Битва за Україну в експозитарному просторі музею. Сучасність і перспектива»

12 квітня 2018 р. в головній експозиції Національного музею історії України у Другій світовій війні відбудеться відкритий методологічний семінар-практикум «Битва за Україну в експозитарному просторі музею. Сучасність і перспектива». Разом із гостем заходу – доктором історичних наук, завідувачем відділу історії України періоду Другої світової війни Інституту історії України НАН України Олександром Лисенком – будуть розглянуті актуальні питання вивчення і презентації історії бойових дій (1939-1945 рр.) у вітчизняній концепції Другої світової війни. Також відбудеться обговорення особливостей висвітлення цієї теми музейними засобами.

Запрошуємо всіх охочих до активної участі.

Початок о 10.00

Вхід вільний