Колядники в музеї

Тривають новорічні свята в музеї. Напередодні Щедрого Вечора до нас завітали щедрувальники – вихованці гімназії «Потенціал», що в Оболонському районі міста. Юні актори презентували співробітникам справжню різдвяно-новорічну казку, у якій поєдналися всі найцікавіші святкові розваги. Тут і водіння кози, переодягання, жарти, засівання…ну і, звичайно, пісні – колядки та щедрівки. Родзинкою вистави стало виконання обрядових мелодій не тільки українською, а й грецькою мовами. Знайомі з дитинства колядки та щедрівки «Нова радість стала», «У Вефліємі стала новина», «Щедрий вечір», виконані дзвінкими дитячими голосами, створили святкову атмосферу родинного затишку й подарували гарний настрій кожному учаснику заходу. Веселим дійством були захоплені не тільки працівники, а й відвідувачі, які прийшли сьогодні до музею та стали випадковими свідками святкування.

Наші гості отримали від музейників солодкі подарунки, а ще їх чекав сюрприз. Вони завітали до музейного кафе, де їх почастували гарячим ароматним чаєм та ласощами. Пригощаючись смаколиками, діти ділилися враженнями. За давньою музейною традицією кожен учасник святкової феєрії, подумавши про сокровенне, довірив найзаповітніше новорічне бажання маленькій паперовій ялинці та заховав її до музейної Скрині бажань. Ми не знаємо, що написали школярі. За рік запросимо наших юних друзів знову. Разом відкриємо загадкову скриню й дізнаємося, чи збулися їхні мрії.

Музейний колектив щиро вдячний маленьким гостям за сердечні побажання та приємні емоції. Нехай Щедрий Вечір та Новий рік кожному принесе багато світлої радості, здоров’я, щастя та добра, здійснить мрії й сподівання та обдарує найбажанішими подарунками!