Музейна платформа історика

Їх називали «чорна піхота», «піджачники», «чорносвитники», «чорножупанники», тому що перший і останній раз їх бачили на фронті в домашньому одязі. 75 років тому без обмундирування, належного озброєння, навчання та військового обліку вони масово гинули на околицях своїх рідних сіл і міст. Поговоримо про те, що призвело до такого злочинного використання нового поповнення, чи така практика була притаманна лише для України, та про інші питання із заступником генерального директора Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс, к.і.н. Людмилою Рибченко.

Зустріч відбудеться у просторі виставки про Букрин «(Не)забутий плацдарм».

Головна експозиція

Початок о 10.00

Вхід вільний, за наявності вхідного квитка