Подяка від колективу

7 листопада 2018 р. на засіданні Уряду ухвалено рішення про внесення Національного музею історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс до Переліку національних закладів культури, для працівників яких при визначенні посадових окладів застосовується додатковий коефіцієнт підвищення посадових окладів. Це рішення – результат високої оцінки Урядом України роботи фахівців Музею зі збереження та популяризації історичної пам’яті та виховання національно-патріотичних почуттів у громадян України, особливо молоді.

Колектив Музею щиро дякує Міністру культури України Євгену Нищуку, а також усім, хто долучився до цієї резолюції, за підтримку та надану можливість подальшого росту.