Музейна школа «Покоління NEXT»

6 жовтня 2018 р. стартував IV сезон музейної школи «Покоління NEXT». Це освітній проект для дітей та підлітків, мета якого – говорити просто про складні речі та зацікавити молодь світовою історією. Перше заняття відвідали юні дослідники віком від 6 до 14 років.

На першому занятті молодші любителі історії уже дізналися про історію появи та використання символів, що втілювали прагнення людей до миру, а старші через вислів Гітлера: «Чим грандіозніша брехня, тим легше в неї готові повірити» – намагалися осягнути роль пропаганди у становленні нацистської диктатури. Уроки пройшли в ігровій формі з використанням музейних ресурсів і відеоматеріалів. Наприкінці зустрічі юні історики мали час для самовираження й обговорення. У музейному Дитячому центрі панувала атмосфера доброзичливості, пізнання та зацікавленості.

Традиційно заняття в школі проводять з двома віковими групами. Молодші любителі історії дізнаються про Другу світову війну через історію появи та використання загальновідомих символів і знаків. Серед них – журавель миру, свастика, зірка, знак «Victory», квітка пам’яті, зірка Давида, знак OST та інші.

У старшій групі для підлітків 12–14 років ознайомлення з країнами-учасницями Другої світової війни, роллю різних народів у тих подіях здійснюється через осягнення відомих висловів світових лідерів, зокрема Сталіна: «Смерть одного – трагедія. Смерть мільйонів – статистика», Черчилля: «Ніколи не здавайтесь!», Рузвельта: «Де б не був порушений мир, світ скрізь опиняється під загрозою» та інших відомих світових діячів.

На наступних заняттях школи ми разом із учнями й далі будемо вивчати історію цікаво. Запрошуємо долучитися. Вартість одного заняття – 30 гривень.

Замовити участь у програмі можна за телефоном (044) 285-94-52