З Днем волонтера

5 грудня – Міжнародний день волонтера. З ініціативи Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних націй це свято відзначають з 1985 р. Світова спільнота високо оцінює роль та значення благодійників незалежно від того, чим вони займаються. В Україні волонтерська діяльність набула особливого змісту від початку воєнних дій на Сході України.

У 2014 р. хвиля благодійництва прокотилася країною, захисникам нашої держави хотіли допомогти від малого до великого. Найзатятіші дотепер ризикують своїм життям, щоб допомогти українським воїнам, постійно їздять на передову, організовують збір коштів та гуманітарної допомоги. Саме волонтери запалюють серця бійців, дають зрозуміти, наскільки вони потрібні, що їх люблять і пам’ятають. Волонтерство – це покликання і спосіб життя.

Багато благодійників є друзями нашого музею. Вони так само безкорисливо допомагають співробітникам відшуковувати та доправляти для експозиції унікальні реліквії, які є свідками воєнних дій на Сході України. Багато речей, придбаних і доправлених на Схід волонтерами, нині стали музейними експонатами.

Унікальні матеріали волонтерів також є органічною частиною виставкового проекту «Український Схід. На лінії вогню». За допомогою особистих речей, документів, фотографій музейники щодня розповідають відвідувачам про їхню альтруїстичну діяльність.

У Міжнародний день волонтера колектив Національного музею історії України у Другій світовій війні вітає всіх благодійників. Нехай віра та любов додають Вам сили й наснаги творити добро! Щиро дякуємо!